NOMEA – ODONTOLOGIJOS NAMAI

Jūsų šypsena – mūsų aistra ir pasididžiavimas!

NOMEA – modernios odontologijos namai, kurių pagrindas – iš kartos į kartą perduodamos odontologijos žinios ir patirtys. Didžiausias mūsų darbo įvertinimas yra pacientai, kurie sugrįžta jau daug metų kartu su savo šeimomis. Jie pasitiki mūsų profesionalumu ir žiniomis, kurias nuolat tobuliname.

Tikime, kad graži šypsena – meilė sau, pasitikėjimas savimi ir geras pirmas įspūdis. Todėl kuriame Jūsų šypsenas, kurių nereikia slėpti. Šypsenas, kurioms norisi atsakyti su šypsena.

Klinikoje dirbame individualiai su kiekvienu pacientu ir tikime, kad edukuodami ir nuoširdžiai bendradarbiaudami pasieksime geriausio rezultato. Tikime, kad graži, sveika ir taisyklinga šypsena – kliento ir specialisto bendro darbo vaisius: mes dirbame klinikoje, o jūs šypseną tinkamai prižiūrite namuose.

VIZIJA

Tapti jūsų dantų priežiūros partneriu. Jūsų sveika šypsena – mūsų bendras darbas. Pažadame edukuoti, suteikti kokybiškas ir profesionalias paslaugas, o tai, tikime, leis Jums džiaugtis sveika šypsena ilgus metus!

MISIJA

Kartu su Jumis galime sukurti Jūsų idealią šypseną. Esame pasiruošę Jus edukuoti, suteikti reikiamas žinias apie dantų priežiūrą ir suteikti profesionalią pagalbą klinikoje nuo burnos higienos iki dantų protezavimo. Suteikdami kokybiškas paslaugas ir edukuodami, skatinsime tinkamą dantų priežiūrą namuose, profilaktinius apsilankymus tam, kad kuo ilgiau galėtumėte džiaugtis nepriekaištinga šypsena!

VERTYBĖS

Geriausi savo srities specialistai ir inovatyviausi gydymo metodai.

Profesionalumas.
Subūrėme komandą, kuria norime, kad mes ir Jūs didžiuotumėtės ir pasitikėtumėt.

Modernumas
Žengiame kartu su odontologijos inovacijomis.

Paslaugų išskirtinumas ir kokybė.
Esame tokie patys, kaip ir Jūs. Todėl suprasime Jūsų problemas ir padėsime Jums.

MŪSŲ KOMANDA

Profesionalumas / Atidumas / Inovatyvumas

Milda Čepelienė 

Gydytoja odontologė

Andrius Gegužis

Gydytojas burnos chirurgas

Eleonora Nasonkina

Burnos higienistė

Evelina Tuomė

Gydytoja odontologė

Gerda Malinauskienė

Gydytoja endodontologė

Jolita Belickienė

Gydytoja odontologo padėjėja